İLETİŞİM İÇİN TIKLAYINIZ +90 212 270 35 70 +90 543 501 01 00

Hakkımızda

Dr. Ayaz ASLAN 1975 yılında Azerbaycan’da doğdu. 1992 yılında girdiği üniversiteye giriş sınavında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandı. 1999 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirerek tıp doktoru unvanını aldı. Aynı yıl o tarihedek yabancı TUS sınavından alınan en yüksek puanı alarak İstanbul Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Bölümünü kazandı. 2004 yılında bitirerek Plastik cerrahi uzmanı oldu. 2005 yılında Almanya’nın Köln şehrinde Media Park klinikte yüz ve meme estetiği üzerine tecrübesini artırmak için çalıştı. 2005 – 2009 tarihlerinde Avicenna Hospital’da, 2009 – 2011 tarihleri arasında da Medical Park Hastanesinde çalışmıştır.Şuanda kendi kliniğinde çalışmaktadır.

Yerli ve yabancı dergilerde yayınlanmış çok sayıda bilimsel makalesi vardır. Estetik cerrahi alanında estetik burun cerrahisi, yüz germe, karin germe, meme ameliyatları, liposuction, estetik kulak ameliyatları, göz etrafı kırışıklıkları ve torbalarının alınması (blefaroplasty), kaş kaldırma, dudak kalınlaştırma, çene ve elmacık kemikleri büyütülmesi, dudak ve damak yarıkları ve el-ayak anomalileri gibi doğumsal anomalileri düzeltme, erken ve geç yanık tedavisi, deri ve yumuşak doku kanserleri, diyabetik yaralar, saç ekimi, botox, silikon operasyonları, kalça ve bacak deformitelerinin düzeltmeleri gibi alanlarda sayısız başarılı ameliyat gerçekleştirmiştir.

İstanbul Tıp Fakültesi Plastik Cerrahi Derneği, Türk Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneği, Türk Estetik Plastik Cerrahi Derneği, Türk Tabip Odasına üyelikleri mevcuttur.